i

Klinika Roseti Med
& Beauty

W pięknym, urokliwym miejscu, niedaleko Krakowa, z dala od korków i smogu powstała specjalnie dla Was Klinika Roseti Med & Beauty.

Posiadamy zespół najlepszych specjalistów z zakresu chirurgii, okulistyki, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i z wielkim zaangażowaniem rozwijają z nami klinikę. To właśnie tutaj, w Myślenicach oferujemy szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, regeneracyjnej oraz przeciw starzeniowej kierując się zasadą, że akceptacja siebie i swojego wyglądy jest kluczem do osiągnięcia zadowolenia i satysfakcji z życia.

To miejsce, gdzie
kompleksowo i całościowo zadbamy o Twoje ciało.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu pomagamy odzyskać pewność siebie i zadowolenie każdemu, kto tego potrzebuje. Najważniejszym celem dla nas jest osiąganie naturalnych rezultatów przy zapewnieniu najwyższego bezpieczeństwa i komfortu naszym Pacjentom.

g

Największym naszym sukcesem są zadowoleni Pacjenci, którzy przychodzą do nas po pomoc kierując w nasze progi również swoich przyjaciół i członków rodzin.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy.