Czy warto wypełniać dolinę łez ?

Dolina łez jest to zjawisko powstawania wąskich i długich obniżeń skóry pod oczami. Zagłębienia te prowadzą od wewnętrznego kącika oka i przechodzą na ukos przez policzek, w ten sam sposób, jak płyną łzy.

Co to jest drenaż limfatyczny, jak go wykonujemy i co nam daje?

Powoli zbliżamy się do upragnionego czasu jakim jest lato. Koniecznie pomyślmy o  drenażu limfatycznym!

Czy wiesz jak przygotować się do wykonania makijażu permanentnego?

Karnawał, czas zabawy sylwestrowej, to dobry moment aby wykonać makijaż permanentny. Nie wiesz jak się przygotować ? Przedstawimy Ci jak to zrobić prawidłowo! przygotowanie do makijazu permanentnego

Czy wiesz jak zredukować blizny po blefaroplastyce powiek górnych? Bardzo chętnie pomożemy Ci w tym

Zabieg RETIX C Eye to zabieg całoroczny, uwielbiamy przez gwiazdy filmowe, szybki oraz bardzo skuteczny!

K-68 - nowy wymiar medycyny regeneracyjnej

Pacjenci często oczekują natychmiastowych efektów zabiegów i poprawienia defektów urody spowodowanych starzeniem się skóry już podczas jednej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Z zabiegiem K-68 spełnienie ich oczekiwań jest możliwe!

karboksyterapia a rozstępy

KARBOKSYTERAPIA kontra cellulit i tkanka tłuszczowa! To problemy z którymi dwutlenek węgla  radzi sobie doskonale. MINIMALIZUJE i spłyca ROZSTĘPY –  już po pierwszym zabiegu! Wiedzieliście o tym?

Jak Obniżyć Poziom Stresu?

Strach przed zachorowaniem, konieczność spędzania czasu w domu z całą rodziną, problemy finansowe – to tylko kilka przyczyn wzmożonego napięcia, z jakim może zmagać się każdy z nas. Jak sobie pomóc? Czy medycyna naturalna i aromaterapia są skuteczne?