f

Nie musimy godzić
się z niedoskonałościami urody.

Współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym możesz wyglądać i czuć się młodziej.

Zależy nam na holistycznym podejściu do pacjenta, dlatego nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin. W jednym miejscu możesz skorzystać z zabiegów na twarz, ciało, dłonie i stopy.

Lip Lift

Nici liftingujące

Peelingi chemiczne

Wypełnianie i powiększanie ust

Modelowanie owalu twarzy oraz objętości

Leczenie migreny i nadpotliwości

Stymulatory tkankowe

Osocze bogatopłytkowe CGF

Zabiegi medyczne HI-TECH

Botoks

Bichektomia

CryoPen

Mezoterapia igłowa

ICOONE

Lipotransfer K-68

Radiofrekwencja mikroigłowa

Laser nieablacyjny

Usuwanie naczynek

Klinika Roseti Med&Beauty

wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologiczne na twarz, ciało, dłonie i stopy

Zróżnicowana oferta i zespół złożony z wysokiej klasy specjalistów pozwala nam proponować rozwiązania skrojone na miarę potrzeb pacjenta. Wszystko po to, by korzystający z naszych usług poczuli się lepiej w swojej skórze, byli bardziej pewni siebie, a na ich twarzach na stałe zagościł uśmiech.

Podaruj sobie upominek w postaci serii zabiegów medycznych lub kosmetologicznych, starannie dobranych do potrzeb Twojego ciała, albo sprezentuj go najbliższej osobie. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wiemy, że świadomość dobrego wyglądu wpływa jednocześnie na dobre samopoczucie. Tylko pewni atutów swojej urody chodzimy z podniesioną głową i garściami czerpiemy z życia, podczas gdy przekonani o niedoskonałościach, często wyolbrzymiamy je i wyobrażamy sobie, że zwracają uwagę innych bardziej niż w rzeczywistości. Sięgnięcie po medycynę estetyczną to zatem nie tylko korekta swojego wyglądu, ale przede wszystkim ukłon w stronę pogody ducha, często ważniejszej niż to, co na zewnątrz.

Dla kogo jest medycyna estetyczna?

Warto pomyśleć nad
odwiedzeniem naszego gabinetu medycyny estetycznej, jeśli:

Jeśli czujesz, że chcesz coś zmienić, poprawić nie tylko wygląd, ale i samopoczucie, drzwi naszej kliniki medycyny estetycznej są dla Ciebie otwarte!

 • zauważasz u siebie zmarszczki i bruzdy,
 • masz zapadnięte kości policzkowe,
 • obserwujesz u siebie tzw. dolinę łez (ukośne zagłębienie pomiędzy kącikiem oka a policzkiem),
 • chcesz poprawić estetykę swojego uśmiechu,
 • borykasz się z trądzikiem lub rozszerzonymi porami,
 • przygotowujesz się do ślubu i chcesz wyglądać pięknie w tym wyjątkowym dniu,
 • masz liczne przebarwienia,
 • chcesz pozbyć się blizn,
 • Twoja twarz jest asymetryczna,
 • masz odstające uszy,
 • borykasz się z migreną,
 • często i obficie pocisz się,
 • łysiejesz,
 • pragniesz wyglądać młodziej.

Myślenice – kompleksowa oferta medycyny estetycznej

Posiadamy doświadczony, wykwalifikowany personel, który specjalizuje się w konkretnych dziedzinach. W połączeniu z wysokiej jakości sprzętem, jakim dysponujemy, pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

f
t g
Oferujemy mało inwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej twarzy, w tym doskonałą alternatywę dla chirurgii. Dzięki temu od razu po skorzystaniu z zabiegu pacjent może powrócić do swojej codziennej aktywności.

Pomagamy zwalczyć wszelkie niedoskonałości cery, takie jak przebarwienia, trądzik, rozszerzony pory. Oferujemy zabiegi nawilżające i regenerujące, pozytywnie wpływające na zdrowie i wygląd twarzy. Poprawiamy wygląd ust u osób z wąskimi wargami, niewidocznymi zębami podczas uśmiechania się lub zaburzonymi proporcjami w okolicy nosa i ust. Skutecznie radzimy sobie z asymetrią twarzy, obwisłą skórą czy opadającymi powiekami. Umiemy pomóc pacjentom z bliznami pourazowymi i potrądzikowymi. Mamy doskonałe metody radzenia sobie ze zmarszczkami – poddanie się serii zabiegów, dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, przynosi wspaniałe rezultaty, którymi można cieszyć się przez długi czas.

Niemałą grupę naszych pacjentów stanowią osoby z lekko nadmiarową tkanką tłuszczową. Skorzystanie z odpowiednich zabiegów redukujących przynosi zadowalające efekty dla okolic brzucha, bioder i pośladków. Pomagamy też uporać się z tzw. podwójnym podbródkiem. Niesiemy wsparcie osobom z nadmiarową skórą, na przykład po gwałtownym odchudzaniu lub po ciąży.

 

Oprócz tego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, na które zapraszamy do Myślenic, są wsparciem w walce z łysieniem, a nawet pomagają uporać się z nawracającymi migrenami. Przyjdź do Roseti Med&Beauty i opowiedz o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Wysłuchamy Cię i zaproponujemy optymalne rozwiązania.

 

Pamiętaj, że każdemu pacjentowi proponujemy zabiegi najbardziej dla niego odpowiednie i takie, z których może on skorzystać w sposób bezpieczny, bez narażenia się na powikłania. Dlatego podczas pierwszej wizyty w gabinecie przeprowadzamy szczegółowy wywiad, na podstawie którego kwalifikujemy osobę do zabiegu albo wykluczamy tę możliwość ze względu na przeciwwskazania.

Pacjentów, którzy skorzystali z usług medycznych i kosmetologicznych w naszym gabinecie, nie pozostawiamy samych sobie. Mamy dla nich pakiet cennych porad z zakresu pielęgnacji, rekomendujemy im kosmetyki, zapraszamy na wizyty kontrolne.

W Roseti Med&Beauty troszczymy się nie tylko o to, by proponowane zabiegi przyniosły oczekiwane rezultaty, ale także o to, by zminimalizować ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Bezpieczeństwo naszych pacjentów traktujemy priorytetowo, dlatego w pierwszej kolejności zawsze kwalifikujemy pacjenta do zabiegu, wykluczając ewentualne przeciwwskazania. Stosujemy nowoczesne, mało inwazyjne metody, zatrudniamy świetnych specjalistów i korzystamy z najwyższej jakości sprzętu. Dla Ciebie!