powiększanie ust, klinika medycyny estetycznej roseti med&beauty w myślenicach

Wypełnianie i powiększanie
ust

W Roseti Med&Beauty proponujemy dwie skuteczne metody modelowania ust: przy pomocy kwasu hialuronowego oraz fibryny.

Usta są jednym z obszarów, na które kierują wzrok nasi rozmówcy. Przy ich pomocy komunikujemy się też niewerbalnie: od uśmiechu, aż po grymas. Nic więc dziwnego, że zależy nam na nieskazitelnej prezencji naszych warg. Wszelkie niedoskonałości, takie jak nieestetyczny kształt czy nadmierna suchość ust, można skorygować, korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Powiększanie ust fibryną

Alternatywną metodą dla kwasu hialuronowego jest zastosowanie fibryny bogatopłytkowej, czyli osocza pozyskiwanego z krwi pacjenta. Użycie preparatu autologicznego, czyli pobranego od pacjenta, eliminuje ryzyko wystąpienie alergii oraz ewentualnych stanów zapalnych. Ze względu na swoje właściwości – wspieranie procesu krzepnięcia krwi – substancja ta szczególnie efektywnie stymuluje procesy naprawcze i regeneracyjne. Powolne uwalnianie fibryny w momencie wstrzyknięcia zapewnia doskonałe efekty: uwypukla, odżywia i nawilża usta.

Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej trwa nieco dłużej, ponieważ iniekcja poprzedzona jest pobraniem krwi od pacjenta. W następnej kolejności krew zostaje odwirowana, aby otrzymać trójwymiarową strukturę fibryny.

Dobrze jest kilkakrotnie powtórzyć procedurę w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Ich trwałość uzależniona jest od indywidualnych uwarunkowań pacjentki/pacjenta (w tym genetyki i stylu życia), dlatego szczegóły najlepiej omówić ze swoim lekarzem.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym

To najpopularniejsza metoda powiększania ust. Kwas hialuronowy jest polisacharydem – substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie, stąd gwarancja tolerancji i bezpieczeństwa jego użycia. Wśród jego wielu pozytywnych właściwości warto wymienić nadawanie elastyczności i sprężystości tkankom, stymulację produkcji kolagenu i elastyny oraz wiązanie wody, bezpośrednio przekładające się na nawilżenie skóry, której kwas hialuronowy jest budulcem.

Zabieg polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, a następnie wykonaniu delikatnego masażu, mającego na celu kontrolowane rozprowadzenie substancji w wybranym obszarze. Wypełnianie ust odbywa się w znieczuleniu miejscowym, jest więc bezbolesne dla pacjentki/pacjenta. Całkowity czas zabiegu wynosi około 20-30 minut i wymaga zaledwie jednej wizyty w gabinecie.

Czy po wypełnianiu i powiększaniu ust mogą wystąpić efekty uboczne?

Bezpośrednio po zabiegu można spodziewać się delikatnej opuchlizny i zaczerwienienia. Usta mogą też być nieco nadwrażliwe na dotyk. Są to jednak czasowe, stosunkowo mało dokuczliwe skutki, które zwykle mijają po kilku, maksymalnie kilkunastu godzinach. Aby złagodzić obrzęk, można zastosować zimny okład. Przez jakiś czas po zabiegu warto unikać intensywnych ćwiczeń fizycznych, w tym pływania. Dobrze też nie narażać ust na zbytnie wahania temperatur i przyjmować duże ilości wody (ok. 2 litrów dziennie). Szczegółowe zalecenia otrzymasz od swojego lekarza.

Modelowanie ust – dlaczego warto?

Często drobna korekta w dziedzinie estetyki pozwala – zarówno kobietom, jak i mężczyznom – poczuć się bardziej atrakcyjnymi i pewnymi siebie. Czemu więc nie podarować sobie odrobiny luksusu, decydując się na mało inwazyjny, całkowicie bezpieczny, a przynoszący wyjątkowo zadowalające rezultaty, zabieg modelujący?

Oto, jakich efektów można się spodziewać:

 

  • zwiększenie objętości i jędrności ust,
  • korekta kształtu i asymetrii,
  • uwypuklenie konturów,
  • wypełnienie drobnych zmarszczek w okolicach ust,
  • nawilżenie,
  • dodanie kolorytu,
  • podniesienie opadających kącików,
  • efekt odmłodzenia.

Powiększanie ust – Myślenice znają rozwiązanie

Pamiętajmy, że modelowanie ust, czy to z wykorzystaniem kwasu hialuronowego czy fibryny, należy do zabiegów medycznych i może być wykonywane tylko przez specjalistów w swojej dziedzinie. Aby mieć gwarancję zarówno skuteczności, jak i bezpieczeństwa, należy zaufać profesjonalistom. Nasz gabinet cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród żeńskiej, jak i męskiej klienteli. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy oraz kosmetologów. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, który wspiera naszych specjalistów w pracy, zapewniając precyzję wykonywanych zabiegów. 

Nierzadko obserwujemy osoby ze świata showbiznesu, które zdecydowanie przesadziły, jeśli chodzi o modelowanie ust. Korzystając z oferty naszego gabinetu, masz pewność widocznej poprawy kształtu ust i uzyskania naturalnego, a nie karykaturalnego efektu. W czasie pierwszego spotkania dokładnie omawiamy z pacjentem jego oczekiwania oraz rezultat, jaki spodziewa się uzyskać.

Zapraszamy na konsultację, w czasie której porozmawiamy o Twoich potrzebach, wybierzemy najlepszą metodę wypełniania ust i wykluczymy ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Dyskwalifikować mogą na przykład niektóre choroby skórne, alergie, przyjmowane leki, a także ciąża i karmienie piersią.