otyłość miejscowa, klinika medycyny estetycznej roseti med&beuaty w myślenicach

Otyłość miejscowa

Zapraszamy na zabiegi wyszczuplające w naszym gabinecie!

Wiele i wielu z nas uskarża się na nadmiarową tkankę tłuszczową w rozmaitych okolicach ciała. Tu i ówdzie mamy za dużo, co wpływa na nieproporcjonalność sylwetki i może być przyczyną kompleksów. Ćwiczenia i dieta nie pomagają? A może nie masz czasu albo ochoty na odchudzanie przy użyciu tych metod? Znamy rozwiązanie! 

Bezpieczne wyszczuplanie

Miejsca, w których najczęściej nadmiarowo gromadzi się tkanka tłuszczowa, to przede wszystkim: brzuch, uda i pośladki, ale też ramiona i kolana. Pomagamy zmniejszyć masę ciała w tych obszarach, a przy tym pozbyć się cellulitu i nie dopuścić do powstania efektu jojo – nierzadkiego powikłania w przypadku nieumiejętnie przeprowadzonego odchudzania. Przy pomocy oferowanych zabiegów możemy nie tylko zredukować ilość tkanki tłuszczowej, ale także wymodelować sylwetkę – a to wszystko bez użycia skalpela, w zgodzie z naturalnymi procesami zachodzącymi w Twoim ciele.

Wszystkie metody, które wykorzystujemy w pracy, są bezpieczne dla pacjenta, a zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy, specjalizujących się w swoich dziedzinach. Każda procedura poprzedzona jest wywiadem, mającym na celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań i upewnienie się, że pacjent bez przeszkód może być poddany konkretnemu zabiegowi.

Zabiegi wyszczuplające w
Roseti Med&Beauty

W naszym salonie możesz liczyć na nieinwazyjne zabiegi redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej z różnych okoli ciała. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem każdej z procedur oraz na konsultację do naszego gabinetu. W czasie spotkania specjalista zapyta o Twoje problemy i oczekiwania, a następnie zaproponuje optymalne rozwiązanie z zakresu medycyny estetycznej – takie, które najlepiej odpowie na Twoje potrzeby.

INDIBA

Masaż antycellulitowy

Karboksyterapia

Oferowane przez nas sposoby na wyszczuplanie uchodzą za bezpieczne i nieinwazyjne. Staramy się pobudzać w nich naturalne procesy występujące w organizmie, których efektem jest regeneracja (odbudowa) tkanek, a co za tym idzie – piękny i zdrowy wygląd.

Udało Ci się zrzucić niechciane kilogramy, ale borykasz się z problemem wiotkiej skóry? Chętnie zaproponujemy Ci zabieg, który ujędrni ciało i przywróci mu elastyczność. Na karboksyterapię albo technologię INDIBA często decydują się osoby po gwałtownym odchudzaniu oraz kobiety po okresie ciąży, tym bardziej, że nasze zabiegi wyszczuplające mają na celu także redukcję rozstępów.

Wyszczuplanie dla każdego

Roseti Med&Beauty powstało po to, by żadna i żaden z Was nie musiał godzić się z niedoskonałościami swojego ciała. Współczesna medycyna estetyczna to na tyle rozwinięta dziedzina, by z większością kompleksów poradzić sobie w sposób bezpieczny dla pacjenta. Już jeden zabieg może przynieść natychmiastowe i zadowalające efekty w zakresie redukcji otyłości miejscowej. Skuteczna walka z nadprogramowymi kilogramami to nie slogan reklamowy, ale fakt, potwierdzony doświadczeniem naszych specjalistów oraz rekomendacjami osób, które już zdecydowały się skorzystać z naszych usług. Zapraszamy!

karboksyroterapia a rozstępy, klinika medycyny estetycznej roseti med&beuaty w myślenicach