Zabiegi Icoone, czyli rewolucja w modelowaniu sylwetki

Sposób na tłuszcz i cellulit, leczenie blizn i wsparcie przy sztywności mięśni i działanie odmładzające dla skóry – takie efekty i więcej można uzyskać za pomocą jednego urządzenia! Zabiegi z wykorzystaniem lasera Icoone to innowacyjna metoda pomocna w walce o zgrabną sylwetkę i zdrowie. Zabieg Icoone jest stworzony dla osób, które cenią wygodę i chcą zadbać o siebie w prosty i przyjemny sposób! Można powiedzieć, że to jeden z najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających, jakie ma nam do zaoferowania współczesna medycyna i kosmetologia.

Icoone – laser do masażu podciśnieniowego

Laser Icoone to urządzenie, które wykorzystuje masaż podciśnieniowy i światło, aby skutecznie wpływać na wszystkie warstwy skóry. Co to jest zabieg Icoone i na czym polega? Icoone to opatentowana technologia, której działanie ma być głębokie, ale precyzyjne. Laser przy pomocy zestawu mikrootworów na powierzchni mikrostymulatorów, które zlokalizowane są na głowicach zabiegowych, wytwarza multi mikropęcherzykową stymulację, tak zwane M.M.S.A. Mikrostymulatory obracają się w dwóch kierunkach i w ten sposób pobudzają całą powierzchnię skóry, nawet jej małe fragmenty – urządzenie generuje nawet do 21 600 mikrostymulacji na minutę! Zabieg pobudza komórki tłuszczowe i przyśpiesza rozpad tłuszczów. W tym procesie powstają też nowe włókna kolagenowe, a więc skóra jest bardziej jędrna.

Laser Icoone powstał inspirowany latami doświadczeń i obserwacji profesora Jean-Claude’a Guimberteau. Ten specjalista chirurgii rekonstrukcyjnej badał skórę i strukturę tkanki łącznej. Doszedł do wniosku, że skóra to ciągła, ale żywa materia, z kolei jej tkanka podskórna zbudowana jest z wolnych przestrzeni między włóknami, znanej jako sieć mikrowakuoli. Takie wnioski oznaczają potrzebę nowego podejścia do leczenia skóry, a odpowiedzią jest laser Icoone.

Podczas sesji klientka lub klient zakłada specjalny dopasowany strój, przypominający strukturą rajstopy. Dzięki temu skóra jest bezpieczna, a cały proces higieniczny. Dodatkowo taki kostium zapewnia dużo lepszą przyczepność głowic, którymi masowane jest ciało, a to zapewnia lepsze rezultaty samego zabiegu.

Laser Icoone – efekty po zabiegu

Jakie efekty daje zabieg Icoone? Laser ma szerokie spektrum działania:

 • pomoc w walce z cellulitem,
 • redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu i innych partiach ciała, gdzie gromadzi się ona miejscowo,
 • rozbijanie tkanki tłuszczowej, także w głęboko położonych fałdach tłuszczu, w przypadku których treningi i dieta nie przynoszą efektów,
 • modelowanie ciała i ujędrnienie sylwetki, na przykład po ciąży,
 • odmładzanie skóry twarzy – mniej zmarszczek, również w delikatnych okolicach oczu oraz modelowanie konturów (efekt podobny do liftingu),
 • pielęgnacja wiotkiej skóry,
 • wzmocnienie działania układu limfatycznego i krwionośnego,
 • wsparcie w obrzękach i problemach naczyniowych
 • ulga przy bólach pleców i mięśni dla osób, które mają problemy z postawą,
 • regeneracja dla sportowców, którzy trenują zawodowo lub amatorsko,
 • pomoc przy zaparciach oraz stymulacja perystaltyki jelit,
 • chwila relaksu dla osób żyjących w pośpiechu i stresie, które chcą ukoić umysł i zrelaksować ciało.

Laser Icoone – jak często stosować, aby mieć najlepsze efekty? 

Icoone działa już od pierwszej sesji. Po 5 zabiegach poczujemy różnicę, jednak dobre wyniki da seria co najmniej 6 zabiegów Icoone. Najbardziej spektakularne efekty odczujemy po 10 zabiegach. Co ile dni powtarzać sesję laserem Icoone? Warto robić je stosunkowo często, co 2 lub 3 dni. Efekty po 10 zabiegach to widoczna redukcja tkanki tłuszczowej – bezinwazyjna terapia laserem Icoone to odpowiedź na postanowienie „schudnę do urlopu”. 

Ważnym uzupełnieniem serii zabiegów Icoone jest spokojna, ale regularna aktywność fizyczna (wystarczy kilkanaście minut dziennie) oraz dobre nawodnienie. Kilka kilogramów i centymetrów mniej na pewno doda pewności siebie i poprawi samopoczucie.

Zabieg Icoone – przeciwwskazania 

Zabieg modelowania ciała redukcji tkanki tłuszczowej oraz odmładzania skóry twarzy z wykorzystaniem lasera Icoone jest bezinwazyjny i w większości przypadków bezpieczny. Istnieją jednak pewne przeszkody do zabiegów z wykorzystaniem masażu podciśnieniowego i lasera. Jakie są najważniejsze przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegów Icoone? Na liście znajdują się:

 • pierwszy trymestr ciąży,
 • choroby nowotworowe,
 • schorzenia nerek i wątroby,
 • padaczka,
 • uczulenie na światło,
 • choroby układu krążenia,
 • zakrzepica,
 • infekcje,
 • stany zapalne,
 • żylaki.

Zabiegów Icoone nie należy stosować razem z lekami fotouczulającymi, a także z ziołami o takim działaniu – rumiankiem, koprem włoskim i dziurawcem.

Zabieg laserem Icoone z reguły jest bezbolesny. W jego trakcie odczuwalny jest lekki chłód i delikatne zasysanie skóry, które wiele osób może odczuć jako relaksujące. Dyskomfort mogą odczuwać osoby szczególnie wrażliwe na ból. Masaż podciśnieniowy z redukcją tkanki tłuszczowej i modelowaniem sylwetki może okazać się bardziej bolesny, kiedy cellulit jest mocno zaawansowany lub w sytuacji, gdy tkanka tłuszczowa jest szczególnie głęboko położona.

Laser Icoone – opinie

Zabiegi Icoone mają dobrą opinię – zarówno wśród specjalistów, jak i zadowolonych klientek i klientów! Redukcja i rozbijanie tkanki tłuszczowej laserem Icoone jest rozwiązaniem skutecznym i ma potwierdzone działanie w przypadku szybkiego modelowania sylwetki „last minute”. W kategorii: najlepsze zabiegi wyszczuplające, bez drakońskiej diety i skalpela, zabiegi Icoone zajmują wysokie miejsce.

Laser Icoone to wierzchołek góry lodowej mnóstwa zabiegów, dzięki którym możesz wymodelować swoją sylwetkę i podarować sobie odrobinę przyjemności. Sprawdź ofertę kliniki Roseti Med&Beauty i znajdź coś specjalnie dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *