d
f
x
t
d

Manicure klasyczny z odżywką

Polega na opracowaniu skórek, długości i kształtu paznokci oraz aplikacji odżywki. Na zakończenie peeling + maska.

Manicure hybrydowy

Polega na opracowaniu skórek i przygotowaniu naturalnego paznokcia, nałożeniu bazy indywidualnie dobranej do potrzeb klienta(kilka rodzajów baz), stanu i długości jego paznokci. Następnie aplikowany jest kolor „pod skórki”. Na zakończenie peeleng + maska.

Manicure żelowy na naturalnej płytce

Polega na opracowaniu skórek, kształtu i długości naturalnych paznokci. Następnie nakładany jest indywidualnie dopasowany do stanu i długości paznokci żel, oraz aplikowany jest kolor „pod skórki”. Na zakończenie peeling + maska.

Manicure żelowy uzupełnienie

Polega na opracowaniu skórek, kształtu i długości paznokci i uzupełnieniu żelu. Następnie aplikowany jest kolor „pod skórki”. Na zakończenie peeling + maska.

Manicure żelowy - przedłużenie na formie

Polega na opracowaniu skórek, podłożeniu formy i przedłużeniu paznokci do oczekiwanej długości. Następnie aplikowany jest kolor „pod skórki”. Na zakończenie peeling + maska. Zabieg przeznaczony do zdrowych, w dobrej kondycji naturalnych paznokci w celu wydłużenia paznokci. Nie wykonuje się go na paznokciach uszkodzonych, zmienionych chorobowo czy obgryzionych.

Rekonstrukcja paznokci obgryzionych

Polega na opracowaniu skórek oraz zrekonstruowaniu płytki specjalistyczną techniką oraz odpowiednimi produktami. Następnie aplikowany jest kolor „pod skórki”. Na zakończenie peeling  maska. Wykonanie korekty zalecane jest po dwóch tygodniach od wykonania rekonstrukcji.

Pedicure hybrydowy +
opracowanie podeszwy

polega na opracowaniu skórek, kształtu i długości paznokci, nałożeniu preparatu zmiękczającego i opracowaniu podeszwy stopy za pomocą frezarki. Następnie aplikowana jest baza i kolor „pod skórki”. Na zakończenie masaż stóp z maską.

Pedicure hybrydowy + samo malowanie

Polega na opracowaniu skórek, kształtu i długości paznokci, nałożeniu bazy i koloru „pod skórki”. Na zakończenie masaż stóp z maską.