PERSONEL

lek. med. Aneta Taranek

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła specjalizację w zakresie chorób oczu roku 2010. Wieloletni pracownik Oddziału Okulistycznego 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Chirurgią okolicy oka, w tym blefaroplastyką zajmuje się od wielu lat. Ukończyła liczne staże i kursy w kierunku operacji plastycznych powiek. Plastyką powiek zajmuje się od ponad 10 lat.

Magdalena Daniewska –  kosmetolog, linergista.

Z makijażem permanentnym związana od  2005 roku. Prelegentka  podczas licznych konferencji branżowych PMU oraz juror podczas konferencji Let’s talk about PMU 2020 r. Właścicielka Centrum szkoleniowo-usługowego VIVIEN ACADEMY w Krakowie, gdzie prowadzi szkolenia jako dyplomowany trener Maderm Academy Team.

Otwarta oraz uśmiechnięta. Zaraża pogodą ducha i optymizmem. Perfekcjonistka, w ciągłym rozwoju swojego warsztatu pracy. Nigdy nie stoi w miejscu, nieustannie pogłębia swe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, seminariach oraz konferencjach branżowych.

Jej motto to: Dążyć, aby życie stało się całkowitą pasją, nie pracą.
Zaraża ją innych o czym świadczą liczne opinie jej Kursantek.

Ulubiony obszar zabiegowy Magdaleny to brwi, jak twierdzi „każdy obraz ma swoją ramę, a oko brew „.

Dzięki poznaniu nowych technik, trendów w makijażu permanentnym oraz umiejętnościom manualnym jej prace wyróżnia naturalność i profesjonalne wykończenie.

Magdalena również aktywnie działa w programie Permanentnie Piękna – pomagając osobom po chemioterapii.

lic. kosmetolog Anna Wielgus- Basta

Kosmetolog ze specjalizacją fizykoterapia z masażem -pasjonata  Kreator wizerunku Wizażystka Wykładowca w Małopolskiej Szkole Zawodowej im. Józefa Dietla w Krakowie oraz w Małopolskim Centrum Współpracy Edukacji i Doradztwa. Organizator szkoleń i warsztatów o tematyce beauty. Niespełna 10 letni właściciel Instytutu Karboksyterapi kosmetologii i wizażu change lab w Krakowie Ambasador kampanii społecznej Żyje Świadomie na rzecz zdrowia i kierownik w firmie duo life.

agnieszka janik

lic. Agnieszka Janik – pielęgniarka

Od września 1993 roku pracuje w zawodzie pielęgniarki. Ukończyła Liceum Medyczne w Myślenicach, a następnie wydział  pielęgniarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Na co dzień  powiązana z Uniwersyteckim Szpitalem Dziecięcym w Krakowie.

Przez ponad 16 lat pracowała w oddziale Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej, a po przerwie spowodowanej trzyletnią pracą za granicą, powrócił do pracy w tym szpitalu , gdzie pracuję na  oddziałach Neurochirurgii oraz Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Oparzeń. W najbliższej przyszłości planuje kontynuować naukę na studiach III stopnia.

Bardzo lubi pracę z pacjentem, dla drugiego człowieka. Swoje obowiązki traktuje z dużym poczuciem odpowiedzialności i staranności, zapewniając opiekę o najwyższym standardzie. Z natury jest  wrażliwą optymistką, która z entuzjazmem i dużym poczuciem humoru zaczyna każdy dzień.

W naszej klinice zajmuje się asystą przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

lek. Izabela Krzysztonek-Weber

lek. Izabela Krzysztonek-Weber – specjalista internista, nefrolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2006 roku na Wydziale Lekarskim.  Specjalizację z chorób wewnętrznych odbywała w Klinice Nefrologii oraz Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskała w 2016 roku, a z racji szczególnego zainteresowania nefrologią rozpoczęła specjalizację w tej dziedzinie, uzyskując w 2019 roku tytuł specjalisty nefrologa.

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej – absolwentka studiów podyplomowych Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Doświadczenie, umiejętności praktyczne oraz wiedzę z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging’u nieprzerwanie poszerza, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne i gruntowną wiedzę internistyczną połączoną z zamiłowaniem do szeroko rozumianej estetyki oraz zdrowego stylu życia, co pozwala szeroko i kompleksowo spojrzeć na Pacjenta, ocenić stan zdrowia, „potrzeby estetyczne” i wybrać możliwie najlepszy indywidualny plan zabiegowy.

Celem pracy pani doktor jest wydobycie piękna i atrakcyjności tkwiących już w człowieku, spełnienie jego potencjału, a usługi estetyczne oferowane przez Roseti Med & Beauty mają zapewnić fachową pomoc w realizacji tych życiowych celów – między innymi pozbycia się kompleksów czy przezwyciężenia trudności w sferze relacji interpersonalnych.

 
karolina.hudaszek

Karolina Hudaszek- magister fizjoterapii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia 

Specjalista z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie fizjoterapii. Odbyła liczne szkolenia z zakresu układu ruchu oraz masażu.

Pomocna przy problemach narządu ruchu, przywracaniu zakresu ruchu i siły mięśniowej, przeciążeniach układu stawowego oraz przy zaburzeniach trzewnych.

 

Dla Pani Karoliny samopoczucie pacjenta jest najważniejsze

Poprzez zebranie dokładnego wywiadu i specyfikę pracy traktuje człowieka holistycznie czyli całościowo co ma wpływ na efekt leczenia.

 

Pani Karolina wykonuje u nas zabiegi takie jak:

👉masaż klasyczny

👉masaż relaksacyjny

👉masaż sportowy

👉terapia mięśniowo powięziowa

👉masaż KOBIDO up plus masaż wyciszający kulą solną

👉masaż klasyczny częściowy

👉masaż klasyczny całościowy

👉masaż relaksacyjny olejkami