PERSONEL

lek. med. Sylwia Krzykawska-Figura 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medium UJ. Doświadczony chirurg, od 2009 roku lekarz sportowy MKS Cracovii. Specjalistka w zakresie plastyki powiek, zarówno dolnych, jak i górnych oraz certyfikowany lekarz Nici Aptos. Głównym celem, który przyświeca doktor Sylwii Krzykawskiej Figurze w medycynie estetycznej, jest pomoc Pacjentom w osiągnięciu wyglądu, który ich uszczęśliwia i pozwala cieszyć się życiem w pełni. W swojej praktyce lekarskiej stawia na bezpieczeństwo i komfort osób, które obdarzyły ją zaufaniem. W tym celu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, szkoląc się zarówno w Polsce jak i za granicą, często wdrażając najnowsze trendy i metody. Prywatnie wielki kibic piłki nożnej i miłośniczka psów rasy chihuahua, w szczególności jednego o wdzięcznym imieniu Mini.

Certyfikaty i szkolenia:
Nici Aptos w plastyce twarzy i całego ciała
Zaawansowane szkolenie anatomiczne z okolicy oka, górnej i środkowej części twarzy
Blefaroplastyka powiek laserem frakcyjnym
Zaawansowane zabiegi kwasem hialuronowym i wolumetria twarzy
Liposukcja i lipotransfer

lek. med. Aneta Taranek

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła specjalizację w zakresie chorób oczu roku 2010. Wieloletni pracownik Oddziału Okulistycznego 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Chirurgią okolicy oka, w tym blefaroplastyką zajmuje się od wielu lat. Ukończyła liczne staże i kursy w kierunku operacji plastycznych powiek. Plastyką powiek zajmuje się od ponad 10 lat.

lek. med. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska
 

Specjalista Chorób Oczu od 2012 r, egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. 

Pracuje w Klinicznym Oddziale Okulistycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie na stanowisku starszego asystenta, gdzie głównie zajmuje się chirurgią powiek. Przez wiele lat pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie. Doświadczenie i wiedzę zdobyła również na licznych konferencjach i zjazdach okulistycznych w kraju i zagranicą. 

Przeprowadza kwalifikacje do wielu zabiegów okulistycznych.  Wykonuje wiele zabiegów w zakresie chirurgii powiek. Stale podnosi swoje kwalifikacje m.in poprzez stale szkolenia i współpracę w zakresie okuloplastyki z Profesorem Ben Simonem Wydziału Lekarskiego im. Sacklera na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

Magdalena Daniewska –  kosmetolog, linergista.

Z makijażem permanentnym związana od  2005 roku. Prelegentka  podczas licznych konferencji branżowych PMU oraz juror podczas konferencji Let’s talk about PMU 2020 r. Właścicielka Centrum szkoleniowo-usługowego VIVIEN ACADEMY w Krakowie, gdzie prowadzi szkolenia jako dyplomowany trener Maderm Academy Team.

Otwarta oraz uśmiechnięta. Zaraża pogodą ducha i optymizmem. Perfekcjonistka, w ciągłym rozwoju swojego warsztatu pracy. Nigdy nie stoi w miejscu, nieustannie pogłębia swe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, seminariach oraz konferencjach branżowych.

Jej motto to: Dążyć, aby życie stało się całkowitą pasją, nie pracą.
Zaraża ją innych o czym świadczą liczne opinie jej Kursantek.

Ulubiony obszar zabiegowy Magdaleny to brwi, jak twierdzi „każdy obraz ma swoją ramę, a oko brew „.

Dzięki poznaniu nowych technik, trendów w makijażu permanentnym oraz umiejętnościom manualnym jej prace wyróżnia naturalność i profesjonalne wykończenie.

Magdalena również aktywnie działa w programie Permanentnie Piękna – pomagając osobom po chemioterapii.

lic. kosmetolog Anna Wielgus- Basta

Kosmetolog ze specjalizacją fizykoterapia z masażem -pasjonata  Kreator wizerunku Wizażystka Wykładowca w Małopolskiej Szkole Zawodowej im. Józefa Dietla w Krakowie oraz w Małopolskim Centrum Współpracy Edukacji i Doradztwa. Organizator szkoleń i warsztatów o tematyce beauty. Niespełna 10 letni właściciel Instytutu Karboksyterapi kosmetologii i wizażu change lab w Krakowie Ambasador kampanii społecznej Żyje Świadomie na rzecz zdrowia i kierownik w firmie duo life.

mgr Agnieszka Pacułt-Wiśniewska

Specjalista z zakresu tapingu w kosmetyce i medycynie estetycznej. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie -fizjoterapeuta ze specjalizacją masażu. Absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie – specjalność – zarządzanie kadrami. Odbyła liczne szkolenia z zakresu masażu, aromaterapii klinicznej (Członek Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego ), pasjonat wiedzy  o anatomii człowieka oraz  medycyny chińskiej. 
Jej pasją są: podróże, kwiaty, film, opera, medycyna chińska, książki, które pochłania jak wodę. Gdy nie pracuje w gabinecie to stara się być najlepszym negocjatorem w biznesie  oraz  mediatorem sądowym.  Mężatka, troje dzieci.