PERSONEL

dr n. med. Łukasz Warchoł

Dr n. med. Łukasz Warchoł jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Ludwig-Maximilians-Universität w Monachium. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdał z wynikiem bardzo dobrym uzyskując tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. 

Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Małopolskim Centrum Oparzeniowo – Plastycznym i Replantacji Kończyn w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera w Krakowie. Jest również nauczycielem akademickim w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie obronił pracę doktorską pt. „Zmienność odejścia gałęzi piętowej przyśrodkowej i podziału nerwu piszczelowego. Analiza makro i mikroskopowa.”. 

Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej zdobywał w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi oraz podczas staży klinicznych w University of California w San Diego i w Mahidol University w Bangkoku. Ponadto swoje umiejętności doskonalił na wielu stażach i kursach zagranicznych w Holandii, Niemczech, Szwecji i Turcji. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest autorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.

Dr Warchoł wykonuje głównie zabiegi z zakresu chirurgii twarzy, chirurgii piersi oraz modelowania sylwetki. Zajmuje się również zabiegami medycyny estetycznej, podaniem botoksu oraz wypełniaczy.

dr n. med. Tomasz Bonczar

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2014r. Obecnie pracuje na oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Klinicznego im. A. Jurasza w Bydgoszczy, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z Chirurgii Plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki, jak również pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Katedrze Anatomii CM UJ. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach w kraju i za granicą.

lek. med. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska
 

Specjalista Chorób Oczu od 2012 r, egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. 

Pracuje w Klinicznym Oddziale Okulistycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie na stanowisku starszego asystenta, gdzie głównie zajmuje się chirurgią powiek. Przez wiele lat pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie. Doświadczenie i wiedzę zdobyła również na licznych konferencjach i zjazdach okulistycznych w kraju i zagranicą. 

Przeprowadza kwalifikacje do wielu zabiegów okulistycznych.  Wykonuje wiele zabiegów w zakresie chirurgii powiek. Stale podnosi swoje kwalifikacje m.in poprzez stale szkolenia i współpracę w zakresie okuloplastyki z Profesorem Ben Simonem Wydziału Lekarskiego im. Sacklera na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

lic. kosmetolog Anna Wielgus- Basta

Kosmetolog ze specjalizacją fizykoterapia z masażem -pasjonata  Kreator wizerunku Wizażystka Wykładowca w Małopolskiej Szkole Zawodowej im. Józefa Dietla w Krakowie oraz w Małopolskim Centrum Współpracy Edukacji i Doradztwa. Organizator szkoleń i warsztatów o tematyce beauty. Niespełna 10 letni właściciel Instytutu Karboksyterapi kosmetologii i wizażu change lab w Krakowie Ambasador kampanii społecznej Żyje Świadomie na rzecz zdrowia i kierownik w firmie duo life.

lek. med. Anita Wojciechowska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej (studia podyplomowe na GWSH w Katowicach). 

Aktywnie uczestniczy w wielu kursach, kongresach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych stale podnosząc swoje kwalifikacje. 

W swojej praktyce szczególną uwagę poświęca rewitalizacji skóry, opierając się na zabiegach stymulujących : różnych rodzajach mezoterapii, zastosowaniu osocza bogatopłytkowego i peelingów chemicznych.

Z powodzeniem stosuje wypełniacze tkankowe, preparaty toksyny botulinowej oraz nici rewitalizujące. Umiejętnie łączy różne techniki i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta, aby uzyskać naturalne, subtelne efekty, zgodne z estetyka i wewnętrzną harmonią.

mgr Agnieszka Pacułt-Wiśniewska

Specjalista z zakresu tapingu w kosmetyce i medycynie estetycznej. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie -fizjoterapeuta ze specjalizacją masażu. Absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie – specjalność – zarządzanie kadrami. Odbyła liczne szkolenia z zakresu masażu, aromaterapii klinicznej (Członek Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego ), pasjonat wiedzy  o anatomii człowieka oraz  medycyny chińskiej. 
Jej pasją są: podróże, kwiaty, film, opera, medycyna chińska, książki, które pochłania jak wodę. Gdy nie pracuje w gabinecie to stara się być najlepszym negocjatorem w biznesie  oraz  mediatorem sądowym.  Mężatka, troje dzieci.