PERSONEL

lek. med. Katarzyna Junak

W 1997 r. ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ. W 2005 r. zdałam egzamin specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. Tę dziedzinę praktykuję cały czas.

Od 2006 r. rozpoczęłam różnorodne kursy z zakresu medycyny estetycznej.
W latach 2008-2010 odbyłam studia w warszawskiej Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej, które ukończyłam z wyróżnieniem.

lek. med. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska
 

Specjalista Chorób Oczu od 2012 r, egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. 

Pracuje w Klinicznym Oddziale Okulistycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie na stanowisku starszego asystenta, gdzie głównie zajmuje się chirurgią powiek. Przez wiele lat pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie. Doświadczenie i wiedzę zdobyła również na licznych konferencjach i zjazdach okulistycznych w kraju i zagranicą. 

Przeprowadza kwalifikacje do wielu zabiegów okulistycznych.  Wykonuje wiele zabiegów w zakresie chirurgii powiek. Stale podnosi swoje kwalifikacje m.in poprzez stale szkolenia i współpracę w zakresie okuloplastyki z Profesorem Ben Simonem Wydziału Lekarskiego im. Sacklera na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

lek. med. Anita Wojciechowska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej (studia podyplomowe na GWSH w Katowicach). 

Aktywnie uczestniczy w wielu kursach, kongresach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych stale podnosząc swoje kwalifikacje. 

W swojej praktyce szczególną uwagę poświęca rewitalizacji skóry, opierając się na zabiegach stymulujących : różnych rodzajach mezoterapii, zastosowaniu osocza bogatopłytkowego i peelingów chemicznych.

Z powodzeniem stosuje wypełniacze tkankowe, preparaty toksyny botulinowej oraz nici rewitalizujące. Umiejętnie łączy różne techniki i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta, aby uzyskać naturalne, subtelne efekty, zgodne z estetyka i wewnętrzną harmonią.

Lic. Kosmetolog Monika Sraga

Kosmetolog ze szczególnym zamiłowaniem do stylizacji paznokci. Jej pasją jest nadawanie pięknego i zadbanego wyglądu dłoni i stóp, za pomocą różnorakich technik oraz zdobień. 

Absolwentka Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu na poziomie licencjackim, obecnie kontynuująca studia na poziomie magisterskim. Na bieżąco uczestniczy w szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Jej hobby to: pielęgnacja skóry i ciała, makijaż, rysunek oraz malarstwo a także książki.  

Magdalena Daniewska –  kosmetolog, linergista.

Z makijażem permanentnym związana od  2005 roku. Prelegentka  podczas licznych konferencji branżowych PMU oraz juror podczas konferencji Let’s talk about PMU 2020 r. Właścicielka Centrum szkoleniowo-usługowego VIVIEN ACADEMY w Krakowie, gdzie prowadzi szkolenia jako dyplomowany trener Maderm Academy Team.

Otwarta oraz uśmiechnięta. Zaraża pogodą ducha i optymizmem. Perfekcjonistka, w ciągłym rozwoju swojego warsztatu pracy. Nigdy nie stoi w miejscu, nieustannie pogłębia swe kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach, seminariach oraz konferencjach branżowych.

Jej motto to: Dążyć, aby życie stało się całkowitą pasją, nie pracą.
Zaraża ją innych o czym świadczą liczne opinie jej Kursantek.

Ulubiony obszar zabiegowy Magdaleny to brwi, jak twierdzi „każdy obraz ma swoją ramę, a oko brew „.

Dzięki poznaniu nowych technik, trendów w makijażu permanentnym oraz umiejętnościom manualnym jej prace wyróżnia naturalność i profesjonalne wykończenie.

Magdalena również aktywnie działa w programie Permanentnie Piękna – pomagając osobom po chemioterapii.

lic. kosmetolog Anna Wielgus- Basta

Kosmetolog ze specjalizacją fizykoterapia z masażem -pasjonata  Kreator wizerunku Wizażystka Wykładowca w Małopolskiej Szkole Zawodowej im. Józefa Dietla w Krakowie oraz w Małopolskim Centrum Współpracy Edukacji i Doradztwa. Organizator szkoleń i warsztatów o tematyce beauty. Niespełna 10 letni właściciel Instytutu Karboksyterapi kosmetologii i wizażu change lab w Krakowie Ambasador kampanii społecznej Żyje Świadomie na rzecz zdrowia i kierownik w firmie duo life.

mgr Agnieszka Pacułt-Wiśniewska

Specjalista z zakresu tapingu w kosmetyce i medycynie estetycznej. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie -fizjoterapeuta ze specjalizacją masażu. Absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie – specjalność – zarządzanie kadrami. Odbyła liczne szkolenia z zakresu masażu, aromaterapii klinicznej (Członek Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego ), pasjonat wiedzy  o anatomii człowieka oraz  medycyny chińskiej. 
Jej pasją są: podróże, kwiaty, film, opera, medycyna chińska, książki, które pochłania jak wodę. Gdy nie pracuje w gabinecie to stara się być najlepszym negocjatorem w biznesie  oraz  mediatorem sądowym.  Mężatka, troje dzieci.