Izabela-Krzysztonek-Weber, klinika medycyny estetycznej roseti med&beauty w myślenicach

Izabela Krzysztonek-Weber

specjalista internista, nefrolog, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2006 roku na Wydziale Lekarskim.  Specjalizację z chorób wewnętrznych odbywała w Klinice Nefrologii oraz Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Tytuł specjalisty chorób wewnętrznych uzyskała w 2016 roku, a z racji szczególnego zainteresowania nefrologią rozpoczęła specjalizację w tej dziedzinie, uzyskując w 2019 roku tytuł specjalisty nefrologa.

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej – absolwentka studiów podyplomowych Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Doświadczenie, umiejętności praktyczne oraz wiedzę z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging’u nieprzerwanie poszerza, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne i gruntowną wiedzę internistyczną połączoną z zamiłowaniem do szeroko rozumianej estetyki oraz zdrowego stylu życia, co pozwala szeroko i kompleksowo spojrzeć na Pacjenta, ocenić stan zdrowia, „potrzeby estetyczne” i wybrać możliwie najlepszy indywidualny plan zabiegowy.

Celem pracy pani doktor jest wydobycie piękna i atrakcyjności tkwiących już w człowieku, spełnienie jego potencjału

Usługi estetyczne oferowane przez Roseti Med & Beauty mają zapewnić fachową pomoc w realizacji tych życiowych celów – między innymi pozbycia się kompleksów czy przezwyciężenia trudności w sferze relacji interpersonalnych.

jj

Chcesz dowiedzieć się
więcej na temat dbania o ciało?

Zapraszamy na naszego bloga

Nie znaleziono wyników dla danego zapytania.