PERSONEL

dr n. med. Tomasz Bonczar

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2014r. Obecnie pracuje na oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Klinicznego im. A. Jurasza w Bydgoszczy, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z Chirurgii Plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki, jak również pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Katedrze Anatomii CM UJ. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach w kraju i za granicą.

lek. med. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska
 

Specjalista Chorób Oczu od 2012 r, egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. 

Pracuje w Klinicznym Oddziale Okulistycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie na stanowisku starszego asystenta, gdzie głównie zajmuje się chirurgią powiek. Przez wiele lat pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie. Doświadczenie i wiedzę zdobyła również na licznych konferencjach i zjazdach okulistycznych w kraju i zagranicą. 

Przeprowadza kwalifikacje do wielu zabiegów okulistycznych.  Wykonuje wiele zabiegów w zakresie chirurgii powiek. Stale podnosi swoje kwalifikacje m.in poprzez stale szkolenia i współpracę w zakresie okuloplastyki z Profesorem Ben Simonem Wydziału Lekarskiego im. Sacklera na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

lek. med. Marcin Wilk

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i aktualnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu Otorynolaryngologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Jest
również absolwentem studiów podyplomowych z medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Od lat jego pasją jest medycyna estetyczna, a jakiś czas temu został również
zarażony zamiłowaniem do podologii. Wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach zdobywa uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach, co potwierdzają zdobyte certyfikaty. Zabiegi, które wykonuje, pozwalają w bezpieczny sposób poprawiać mankamenty urody, przeciwdziałać procesom starzenia i profesjonalnie pielęgnować skórę. Podstawowe zasady, jakimi kieruje się w pracy, to perfekcja wykonywanych zabiegów oraz komfort pacjentów. Używa materiałów najwyższej jakości i cały czas doskonali swoje umiejętności, aby  pacjenci czuli się nie tylko komfortowo ale i bezpiecznie. Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, z uwzględnieniem oczekiwań.

lic. kosmetolog Anna Wielgus- Basta

Kosmetolog ze specjalizacją fizykoterapia z masażem -pasjonata  Kreator wizerunku Wizażystka Wykładowca w Małopolskiej Szkole Zawodowej im. Józefa Dietla w Krakowie oraz w Małopolskim Centrum Współpracy Edukacji i Doradztwa. Organizator szkoleń i warsztatów o tematyce beauty. Niespełna 10 letni właściciel Instytutu Karboksyterapi kosmetologii i wizażu change lab w Krakowie Ambasador kampanii społecznej Żyje Świadomie na rzecz zdrowia i kierownik w firmie duo life.

lek. med. Anita Wojciechowska

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej (studia podyplomowe na GWSH w Katowicach). 

Aktywnie uczestniczy w wielu kursach, kongresach i szkoleniach krajowych oraz zagranicznych stale podnosząc swoje kwalifikacje. 

W swojej praktyce szczególną uwagę poświęca rewitalizacji skóry, opierając się na zabiegach stymulujących : różnych rodzajach mezoterapii, zastosowaniu osocza bogatopłytkowego i peelingów chemicznych.

Z powodzeniem stosuje wypełniacze tkankowe, preparaty toksyny botulinowej oraz nici rewitalizujące. Umiejętnie łączy różne techniki i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta, aby uzyskać naturalne, subtelne efekty, zgodne z estetyka i wewnętrzną harmonią.

mgr Agnieszka Pacułt-Wiśniewska

Specjalista z zakresu tapingu w kosmetyce i medycynie estetycznej. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie -fizjoterapeuta ze specjalizacją masażu. Absolwentka Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie – specjalność – zarządzanie kadrami. Odbyła liczne szkolenia z zakresu masażu, aromaterapii klinicznej (Członek Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego ), pasjonat wiedzy  o anatomii człowieka oraz  medycyny chińskiej. 
Jej pasją są: podróże, kwiaty, film, opera, medycyna chińska, książki, które pochłania jak wodę. Gdy nie pracuje w gabinecie to stara się być najlepszym negocjatorem w biznesie  oraz  mediatorem sądowym.  Mężatka, troje dzieci.