NASZA MISJA

Roseti MED & BEAUTY powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na najwyższej jakości usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz fizjoterapii.

Roseti MED&BEAUTY to holistyczne podejście do kwestii wyglądu i stylu życia.

Profesjonalne zabiegi twarzy i ciała przy użyciu najnowszych metod z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej pozwalają  zaspokoić każdą potrzebę współczesnego klienta. W swoim  szerokim wachlarzu usług posiadamy najskuteczniejsze zabiegi do likwidowania tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki.

Współpracujemy ze sztabem specjalistów: lekarzami medycyny estetycznej, dietetykami i trenerami odżywiania, stylistami oraz fizjoterapeutami trenerami – to wszystko łączy się z misją Kliniki: zapewnienie Klientom pełnej satysfakcji, dobrego samopoczucia i samozadowolenia.

Zadbaliśmy o każdy drobiazg – przyjazny nastrój i wyjątkową atmosferę, które sprzyjają wyciszeniu, zwolnieniu i oderwaniu od codzienności. Eleganckie, a przy tym ciepłe i przytulne wnętrza, relaksacyjna muzyka, aromatyczna kawa wszystko to sprawia, że miejsce emanuje spokojem, a Klienci czują się u nas odprężeni.

Dbamy o każdy szczegół – do każdego etapu usługi przykładamy ogromną atencję, by nasz Klient czuł się wyjątkowo. Pomagają nam wysokie standardy obsługi, a przede wszystkim zrozumienie i szacunek dla potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy!